O mně

moje životní cesta

Můj příběh

Narodila jsem se v roce Draka ve znamení Štíra. Pramení z toho množství energie, citlivosti a také touha proniknout do skutečné podstaty věcí. Snad odjakživa mě zajímaly „věci mezi nebem a zemí“. Již v dětství jsem kladla všetečné otázky po smyslu života, na které stále hledám odpovědi.

Časem jsem pochopila, že svět funguje komplexně a vše je v něm provázané mezi sebou… co si myslíme a co cítíme, má vliv na fyzické tělo, naše okolí a celý život. A vše, co uděláme, má zase vliv na celý svět.

Povoláním jsem ekonom a filolog, spíše se však celý život zabývám psychologií a alternativní medicínou. Práce s myslí, energií a tělem a vzdělávání v těchto oborech bylo vždy mým koníčkem a náplní. Kromě jiného jsem vystudovala školu tradiční čínské medicíny a poté i feng shui, které jsem praktikovala několik let v rámci navrhování interiérů. Přineslo mi to cenné poznání o tom, jak nás ovlivňuje prostor, ve kterém žijeme.

Dotekové techniky a masáže jsou v mém spektru zájmu již více než 10 let. Vždy mě naplňovalo, že mohu pomáhat druhým lidem. Je to jednodušší než pomoci sám sobě, takže když jsem před několika lety vážně onemocněla, trvalo mi nějakou dobu, než jsem se zase postavila na nohy. Tato doba mi přinesla bolest a utrpení, ale také zklidnění, cestu do nitra, poznání jak moc mohu svůj zdravotní stav ovlivnit svým psychickým nastavením, pozitivní změnu životního stylu a pochopení, že čas věnovaný sobě je přínos nikoliv sobectví. Uvědomila jsem si také, že si nechci své znalosti, zkušenosti a dovednosti nechávat jen pro sebe a že jimi mohu prospět ostatním.

Hlavní absolvované kurzy a školy

Modrá alfa
Reiki
EFT
Škola tradiční čínské medicíny Brno
Tarot – výklad z karet
Škola Feng-shui Brno
Rekvalifikační kurz interiérového designu
Rekvalifikační masérský kurz
Čínská energetická masáž
Reflexní masáž nohou
Spoušťové body (trigger pointy)
Access Bars

… a mnohé další

Objednejte se

Záleží na Vás, kdy se Vám masáž hodí.