O mně

moje životní cesta

Můj příběh

Narodila jsem se v roce Draka ve znamení Štíra. Pramení z toho množství energie, citlivosti a také touha proniknout do skutečné podstaty věcí. Snad odjakživa mě zajímaly „věci mezi nebem a zemí“. Již v dětství jsem kladla všetečné otázky po smyslu života, na které stále hledám odpovědi.

Časem jsem pochopila, že svět funguje komplexně a vše je v něm provázané mezi sebou… co si myslíme a co cítíme, má vliv na fyzické tělo, naše okolí a celý život. A vše, co uděláme, má zase vliv na celý svět.

Povoláním jsem ekonom a filolog, spíše se však celý život zabývám psychologií a alternativní medicínou. Práce s myslí, energií a tělem a vzdělávání v těchto oborech bylo vždy mým koníčkem a náplní. Kromě jiného jsem vystudovala školu tradiční čínské medicíny a poté i feng shui, které jsem praktikovala několik let v rámci navrhování interiérů. Přineslo mi to cenné poznání o tom, jak nás ovlivňuje prostor, ve kterém žijeme.

Dotekové techniky a masáže jsou v mém spektru zájmu již více než 10 let a stále rozšiřuji své znalosti i praktické dovednosti. Vždy mě naplňovalo, že mohu pomáhat druhým lidem. V současné době provozuji vlastní praxi a zároveň pracuji jako masérka v hotelu Santon u brněnské přehrady. Při každém ošetření přistupuji ke klientovi individuálně podle jeho aktuálních potřeb a potíží a využívám přitom techniky, které mu co nejefektivněji pomohou.

Těším se na Vás a na to, jak se ode mě necháte hýčkat.

Hlavní absolvované kurzy a školy

Modrá alfa
Reiki
EFT
Škola tradiční čínské medicíny Brno
Tarot – výklad z karet
Škola Feng-shui Brno
Rekvalifikační kurz interiérového designu
Rekvalifikační masérský kurz
Čínská energetická masáž
Reflexní masáž nohou
Spoušťové body (trigger pointy)
Access Bars

… a mnohé další

Objednejte se

Záleží na Vás, kdy se Vám masáž hodí.